Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc São Francisco do Sul legfeljebb 4 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Prainha 3 km-re, a Banana Joe pedig csaknem 25 percnyi sétára található a 3 szobás nyaralótól.
Az 1 fürdőszobás villa biztosít konyhát, fel van szerelve klímaberendezéssel, valamint olyan médiaeszközökkel, mint a síkképernyős műholdas TV.
A São Francisco do Sul városi ingatlan vendégei a saját konyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Banana Joe2,3 km
- Enseada Beach2,5 km
- Ubatuba Beach1,7 km
- Bar do Banana3,2 km
- Surf Bar2,5 km
- Igreja Nossa Senhora dos Navegantes2,5 km
- Sambaqui3,6 km
- Itaguacu tengerpart4,1 km
- Nossa Senhora Dos Navegantes2,4 km
- Repülőterek
- Joinville-Lauro Carneiro de Loyola67 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc konyhával berendezett?
A Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc felszereltségéhez tartozik egy saját konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc vendégei vagyunk?
São Francisco do Sul nevezetességei közé tartozik a Marechal Luz-erőd és a Prainha, amelyek 7 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Pousada Do Vo Bi 02 Em Ubatuba Sc területétől. Ezenkívül a Banana Joe (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.